Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-02-2014

Ковельська депутатка ВО «Батьківщина» судиться із журналістами

Депутат Ковельської міської ради, член депутатської фракції та партії ВО «Батьківщина», член комісії міськради з питань регулювання земельних відносин, містобудування Валентина Дубій подала в суд на газету «Ковель сьогодні» (в особі засновника ТзОВ «Інфо-Простір») – опозиційне до сумнівних дій місцевої «біло-сердечної» влади видання. Вона просить спростувати недостовірну, за її словами, інформацію у статті «Депутатка-бютівка у дитини-інваліда землю відібрала» з підзаголовком «Брутальність та нехтування ковельськими можновладцями законодавством уже виходить за всі межі», що була опублікована ще торік – 7 листопада 2013 р.

Позивачка просить суд визнати недостовірною і такою, що порушує її особисті немайнові права, порочить гідність, честь та ділову репутацію, наступну інформацію: «Депутатка-бютівка у дитини-інваліда землю відібрала», «У жовтні 2010 року Валентина Дубій, яка на той час, згідно публічних даних Державної реєстраційної служби України, була керівником первинного партійного осередку № 28 Ковельської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», що знаходиться у Ковелі на вулиці Братуня, 13 (очевидно, цей партосередок «закріплений» за 28-ю виборчою дільницею, а за вказаною адресою проживає сама його лідерка), стала депутатом Ковельської міської ради», «Виявляється, 23 травня сановита пані Дубій отримала в оренду 183 квадратних метри землі», «Депутатка Дубій уже оформила документи, залишилося тільки зібрати підписи членів земельної комісії», «…обласна рада ініціювала перевірку законності рішення щодо переданої Дубій землі», «Суд визнав рішення ковельської влади незаконним і скасував його», «У вересні… Ковельська міська рада вкотре видала депутатці Дубій рішення на оренду 183 квадратних метрів на їхній ділянці».


Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що ковельська депутатка вимагає від журналістів «кругленьку» суму моральної шкоди – 50 тисяч гривень.

Попереднє судове слухання призначено у Ковельському міськрайонному суді 25 лютого на 15 годину. Головуючим по справі є суддя Петро Бойчук.

Ковельчани Станіслав та Наталія Карпяки демонструють земельну ділянку, через яку судиться з журналістами депутат з ВО "Батьківщина".


Волинські новини 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa