Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
31-12-2013

На Ковельщині зросла кількість платників податків, які віддають перевагу електронним сервісам

  Вирішити завдання, які уряд сьогодні покладає на Міністерство доходів і зборів України неможливо без запровадження нових підходів у роботі працівників відомства. У Ковельській об'єднаній державній податковій інспекції ГУ Міндоходів в області за 11 місяців цього року близько 6 тисяч представників місцевого бізнесу надіслали свою звітність в електронному вигляді. В інспекції переконані: кількість суб'єктів господарювання, які у своїх взаєминах з податковою користуватимуться новітніми IT-технологіями і надалі зростатиме, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

Простота і зручність процедур реєстрації, звітування та сплати податків. Запровадження зручних електронних сервісів та новітніх технологій. Все це завдання, визначені Стратегічним планом розвитку Міністерства доходів і зборів України на період до 2018 року. Головна мета таких ініціатив та інновацій — розвиток партнерства податкової служби та бізнесу.

“Ми намагаємось спростити всі процедури зі складання та подання звітності. І тому запропонували бізнесу і громадянам лише ті сервіси, які для нас і для них справді є корисними з точки зору економії часу і ресурсів. Сьогодні за допомогою веб-сайту Міністерства доходів і зборів платник може отримати не лише інформацію про своїх бізнес-партнерів, а й дізнатися реквізити практично всіх рахунків для сплати податків і зборів, отримати довідку про заборгованість до бюджету”, - говорить начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк.

За одинадцять місяців цього року 5764 представники місцевого бізнесу надіслали свою звітність до Ковельської ОДПІ в електронному вигляді. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість тих, хто відзвітувався перед податковою про виконання своїх податкових зобов’язань за допомогою сучасних IT-технологій збільшилась на 172 суб’єкти господарювання.

“Ми постійно переконуємо громадян та представників бізнесу, що електронна звітність — це найбільш зручний та комфортний спосіб спілкування з податковою. Сьогодні на Ковельщині понад 950 громадян та бізнесменів отримали ключі електронного цифрового підпису. Запропонувавши цю безоплатну послугу, ми отримали позитивну відповідь від бізнесу: кількість бажаючих подавати звітність в дистанційному режимі стабільно зростає”, - розповідає старший державний інспектор Ковельської ОДПІ Лариса Артемук.

Нові підходи не лише спрощують виконання податкових зобов’язань та заощаджують час представникам бізнесу, а й забезпечують безконтактну форму спілкування з фахівцями податкової інспекції. У центрі обслуговування платників податків, який у Ковельській ОДПІ відкрили в червні цього року, і надалі активно впроваджуватимуть на практиці новітні інформаційні технології.

“З 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією тримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов'язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20- ти до 5-ти днів”, - інформує головний державний інспектор Ковельської ОДПІ Людмила Мудрак.

За даними Ковельської ОДПІ в нинішньому році платникам ПДВ вже відшкодовано податку на суму 16,3 мільйона гривень.
 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa