Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-12-2013

На Ковельщині діти-сироти отримали подарунки від благодійників

Вчительський колектив та вихованці Люблинецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-ліцей” завжди відчували підтримку небайдужих людей. Серед тих, хто подбав про новорічні подарунки для учнів ліцею-інтернату був і народний депутат України Степан Івахів, - інформує "Телевізійний центр Ковель".

День святого Миколая. Новий рік. Різдво… Найулюбленіші свята дітей. Дні, коли відчуваєш подих таємниці, а мрії вже не здаються такими нездійсненими.

  Вчительський колектив та вихованці Люблинецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-ліцей” завжди відчували підтримку небайдужих людей. Серед тих, хто подбав про новорічні подарунки для учнів ліцею-інтернату був і народний депутат України Степан Івахів. Передала дітям гостинці та привітала їх із різдвяно-новорічними святами помічник-консультант народного депутата Наталія Маленицька. А про гарний настрій гостей та учнів ліцею-інтернату подбали учасники святкової концертної програми.

Цього року за парти Люблинецького НВК вперше сіли 30 першокласників. Усі вони навчаються в класах, обладнаних новими аудиторними дошками та з букварями і навчальними посібниками, які найменшим школярам ліцею-інтернату подарував благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Досвідчений директор освітньої установи Михайло Бортнюк зізнається: така увага та підтримка народного депутата допомагає колективу впевненіше дивитися у завтрашній день.

  У Люблинецькому НВК багато своїх, доморощених талантів. Гордістю ліцею-інтернату називають духовий оркестр. Його диригентом є вчитель Анатолій Франчук, а музикантами — як старшокласники, так і молодші учні. Заняття в оркестрі допомогли дітям не лише навчитися грати на духових інструментах, а й опанувати нотну грамоту.

Віднедавна в колишній Люблинецькій загальноосвітній школі-інтернаті для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відкрили перший ліцейний клас аграрно-технологічного профілю. Тепер уже ліцей-інтернат продовжить своє реформування і у новому 2014 році. 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa