Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
12-06-2012

У "Ковельському автодорі" новий керівник

Голова ковельської райдержадміністрації Іван Смітюх, перший заступник голови райдержадміністрації Борис Андріюк зустрілися з трудовим колективом філії «Ковельський автодор» дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України», повідомляють у відділі з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Іван Смітюх представив колективу нового керівника філії «Ковельський автодор» Петра Шаясюка та вручив квіти.

Шаясюк Петро Олександрович розпочав свою трудову діяльність в 1971 році. В 1975 році закінчив Київський національний інститут народного господарства. З жовтня 1975 року по листопад 1976 року перебував на службі в Збройних Силах. Працював інженером-економістом в Старовижівському районному дорожньому управлінні.

З вересня 1977 року по березень 1985 року працював начальником ПТО Ковельський рай ШРБУ. В березні 1985 року був призначений начальником МПМК-4 в м.Ковелі, де пропрацював до жовтня 2004 року. З жовтня 2004 року по даний час працював головним інженером філії «Ковельський автодор». Наказом ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» ДП «Волинський облавтодор» від 5 червня 2012 року №28-К був призначений керівником філії «Ковельський автодор» дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України».

Привітати із вступом на посаду нового керівника прийшов керівник ТзОВ «Ідея» Віктор Козак. У своєму виступі Віктор Теодосійович побажав йому успіхів в трудовій діяльності та висловив надію на подальшу співпрацю.

Керівник виконавчої влади району подякував Віктору Кордонцю, який протягом багатьох років очолював дану дорожню організацію та побажав успіхів на новій роботі.

Колектив філії «Ковельський автодор» також подякував Віктору Арсентійовичу за сумлінну працю, а новопризначеному Петру Олександровичу побажали успіхів, наснаги для втілення в життя мрії про гарні, європейського рівня дороги на території нашого району.

Спілкуючись з колективом голова райдержадміністрації Іван Смітюх поцікавився станом дорожнього господарства, об’ємами виконаних робіт, виплатою заробітної плати, матеріально-технічним забезпеченням організації, наявністю паливно-мастильних матеріалів та відповів на питання працівників.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa