Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-05-2012

Краще менше, та краще

У Ковелі зменшилась кількість комунальних спортивних закладів: міська влада прийняла рішення про ліквідацію ДЮСШ управління освіти, яка минулого року відзначила свій 60-річний ювілей. Натомість затверджено нову структуру “Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. Євгена Кондратовича”, в якій з нового навчального року і зосередиться вся спортивно-масова робота зі школярами міста.

Ще рік тому міська влада, адміністрація та колектив ДЮСШ управління освіти м.Ковеля разом святкували 60-літній ювілей закладу і будували плани на майбутнє. А сьогодні на її директора Володимира Олексюка покладено і функції голови ліквідаційної комісії. Вона має виконати всі юридичні формальності рішення міської влади про припинення діяльності комунального закладу.

Анатолій Малиш відпрацював в освітянській школі років. Тренерське минуле згадує з ностальгією. Про майбутнє говорить з пересторогою.

Рішення про припинення діяльності освітянської ДЮСШ прийняли депутати на останній сесії міської ради. А ще до цього, на засіданні виконавчого комітету, затвердили нову структуру комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ім. Євгена Кондратовича”. Віддати спорту — спортове просили владу і в управлінні освіти.

Прийняте рішення жодним чином не обмежує право дітей на заняття спортом, - стверджують в коридорах влади. Кількість вихованців спортивних секцій не зменшиться. Не постраждає педагогічний і тренерський колектив обох комунальних закладів. Навпаки - їх об'єднання дасть можливість навести лад з фінансуванням спортивно-масової роботи. А головне - конкретизує відповідальність відділу фізичної культури та спорту міськвиконкому за результати ковельських спортсменів.

Чи справдяться райдужні перспективи реформаторів — покаже час. Нині ж в комплексній ДЮСШ ім.Євгена Кондратовича повним ходом тривають ремонтні роботи.

Окрім ігрового залу в школі реконструюють і плавальний басейн. Відтак, за допомогою обласної влади та меценатів Ковель матиме сучасну спортивну базу, яка стане єдиним центром спортивно-масової роботи.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa