Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-04-2012

Ковельській "Лісовій пісні" - 40 років

Свій сорокарічний ювілей відзначив один із кращих мистецьких колективів Ковеля – народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня» Народного дому «Просвіта».

З нагоди цієї події відбувся святковий концерт. Учасників ансамблю та їх керівників – Василя Балюка, Олексія Кіпеня, Наталію Сагаль прийшли привітати керівники міста, представники облдержадміністрації, прихильники творчості колективу. Зібралась уся велика родина «Лісової пісні».

У своєму вітальному слові заступник міського голови Ігор Прокопів зазначив: «Лісова пісня» стала візитною карткою Ковеля. Уже чотири десятиріччя вона радує ковельчан своєю творчістю, з честю представляє місто на різноманітних фестивалях і конкурсах, пропагує українське народне мистецтво за кордоном».

З побажаннями міцного здоров’я та подальших творчих успіхів Ігор Ярославович вручив колективу народного аматорського ансамблю Подяку міського голови за вагомі здобутки, популяризацію народного мистецтва, примноження культурних надбань рідного краю. Такі ж нагороди та цінні подарунки отримали учасники ансамблю – Руслан Янів, Олександр Гнатюк, Валентина Фаловська, Петро Дубік. Аматорів сцени нагороджено Подяками відділу культури.

Ювілярів зі сцени вітали начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Лисюк та завідуючий сектором обласного науково-методичного центру культури Ігор Баранюк. Вони передали колективу Подяку голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука. Володимир Лисюк зауважив, що «Лісова пісня» є одним з кращих колективів пісні і танцю Волині, і на його переконання, він ще багато років виступатиме на різних сценах та даруватиме свою творчість глядачам.

Як зазначалося на святі, ансамбль був створений в 1972 році. Високе звання „Народний аматорський ” отримав у 1974 році. У складі колективу 50 учасників. В його програмі - вокально-хореографічні композиції, танці, хорові твори українських авторів і народні пісні. Колектив побував з концертами у Польщі, Югославії, Угорщині, Білорусії та Німеччині. Ансамбль є лауреатом міжнародних, Всеукраїнських фестивалів.

Численні гості ювілею стали свідками чарівного мистецького дійства. Колектив продемонстрував найвищий ступінь майстерності та професіоналізму, створивши глядачеві справжнє свято пісні і танцю. Майже двогодинна програма включала в себе найкращі номери колективу. Серед яких – вокально-хореографічні композиції «Привітальна», «Козацька слава»,»Моя заквітчана Волинь», «Ми з Лесиного краю», українські народні пісні «Їхали козаченьки», «А в Ковелі на ринку», «Ой, у полі озеречко», «Взяв би я бандуру» та ін..

Особливо тепло приймали глядачі номери у виконанні ветерана колективу Федора Гаврилейка, який є учасником ансамблю з початку його заснування – 1972 року.

За чотири десятиріччя «Лісова пісня» здобула чимало нагород, відзнак, але найголовніше – це любов і шана глядачів. А ювілейний концерт засвідчив, що творчість ансамблю не може залишити нікого байдужим.

kovelrada.gov.ua

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa