Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-02-2012

Трійня у подружжя Швораків із Ковеля

Подружжя Швораків із Ковеля чекало народження сина чи дочки одинадцять років. І ось враз стало багатодітними батьками. Як сказала мама, 29-річна пані Світлана, коли завагітніла, то при першому ультразвуковому діагностуванні їй сказали, що очікується двійня (не дуже й здивувалась, бо знала, що в родині були близнята). А згодом внесли «поправку»: мовляв, ще й третій хтось ховається...

Тож настроїлись Шво раки на трійню і чекали довгожданого подарунка долі.

— Багатоплідність, та ще й трійня, — на особливому контролі, — говорить обласний акушер-гінеколог Роман Савка. — Про кожні такі пологи ми повідомляємо в Адміністрацію Президента. Тож і медична допомога має надаватись на високому рівні. Якраз такий статус має Луцький міський клінічний пологовий будинок. Тут майбутня породілля була на обліку, тут перебувала в стаціонарі ще за тиждень до пологів...

А коли на минулому тижні, в ніч з середи на четвер, почались пологи, то до породіллі викликали якраз обласного акушер-гінеколога Романа Савку. Роман Володимирович прооперував жінку. Йому допомагала завідуюча відділенням інтенсивної терапії пологового будинку Олена Козак.

У цьому відділенні і перебувають зараз дітки. Заступник головного лікаря з неонатології цього медичного закладу Олена Курак розповіла, що хлопчик, який перший з'явився на світ з вагою 1690 грамів, поки що на штучному диханні. Двоє дівчаток (їх вага відповідно 1800 і 1830 грамів) дихають самостійно. Мама, яка побачила малят, як тільки змогла встати після кесаревого розтину, приносить їм грудне молоко, щоб набирались сил.

Привітавши маму з трійнею, звичайно, поціка вилась її самопочуттям. І почула, перш за все, від жінки вдячність на адресу лікарів, які допомогли її діткам з'явитись на світ. І тим, хто зараз їх виходжує у відділенні інтенсивної терапії. Пані Світлана і її чоловік Василь вже й імена підібрали для довгожданих діточок. Синочка назвали Давидом, донечок — Саша і Даша. З приводу того, як це непросто буде доглядати трійню, пані Світлана сказала, що розраховує на допомогу матері й сестри.

Подружжя Швораків має хату, то ж на перших порах з житлом проблеми не буде — є куди дітей везти. Хоч, як висловилась жінка, якби при народженні трійні передбачалось поліпшення житла з боку держави, то це було б дуже доречно заради майбутнього дітей. А великі витрати уже відчутні. Адже кожного дня доводиться купувати медикаменти на суму від 300 до 1000 гривень.

На гроші, які передбачені від держави при народженні дітей, ще не доводиться розраховувати: щоб їх одержувати, треба оформити відповідно всі документи. Поки що ж головна турбота, щоб дітки були здорові.

Катерина ЗУБЧУК

За матеріалами  prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa