Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
30-01-2012

Відбулось засідання 18-ї сесії міської ради

Відбулась вісімнадцята сесія міської ради. На її розгляд виносилось 40 питань порядку денного. 

Згідно регламенту міської ради на початку сесії протягом 30 хвилин депутати озвучили звернення та запити.
Депутати затвердили «Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Ковелі». У ньому, зокрема, визначено порядок надання, продовження та переоформлення дозволів на розміщення зовнішньої реклами, вимоги до розміщення та порядок демонтажу рекламних засобів, плата за право тимчасового користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності територіальної громади. 

Питання «Про затвердження Порядку залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури м. Ковеля» було прийнято депутатами міської ради за основу. Напередодні відбулись громадські слухання з цього питання і у підприємців та депутатів виникло чимало запитань та пропозицій. На сесії міської ради відбулось обговорення даного рішення і депутати вирішили дати час для ознайомлення з ним ковельчанам. З метою забезпечення залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно – транспортної мережі та соціальної інфраструктури м. Ковеля рішенням передбачається затвердити відповідне Положення. Депутати також мають встановити для забудовників розмір пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури міста. Цей внесок не повинен перевищувати граничний розмір пайової участі, встановлений законодавством, тобто 10%. Ці кошти замовник має перераховувати до міського бюджету до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію. Суперечки серед депутатів виникли з приводу розміру пайової участі - не дійшли згоди в питанні визначення відсотків від загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, які мають сплатити замовники до бюджету для різних об'єктів. Зокрема, для житлових будинків, нежитлових будівель та споруд, будівель виробничого, гаражного, комерційного призначення та ін. Є в Положенні і перелік об'єктів, замовники будівництва яких не залучаються до пайової участі. Мова йде про об’єкти будь – якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів; будівель навчальних закладів, закладів культури, спорту, медицини; будинки житлового фонду соціального призначення. Не сплачуватимуться кошти до місцевого бюджету при будівництві індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках, та ін. Ймовірно, що найвищий відсоток пайової участі (10%), сплачуватиметься до місцевого бюджету з об’єктів самочинного будівництва (за винятком тих, які за рішенням суду підлягають знесенню). 

Тож депутати, аби не приймати поспішних рішень, які можуть викликати соціальну напругу, дали можливість громадськості детально ознайомитися, внести свої пропозиції до проекту цього рішення. (Проект рішення «Про затвердження Порядку залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури м. Ковеля» розміщено в рубриці «Публічна інформація» (проекти рішень міської ради, оприлюднені 05.01.2012 р. Проект рішення №24) та в рубриці «Економіка. Регуляторна політика» (Обговорення проектів рішень). 

На 18-й сесії міської ради депутати затвердили Програму розробки містобудівної документації на забудову територій міста Ковеля на 2012 рік, план роботи міської ради на 2012 рік, план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік. 70 членам Ковельської територіальної первинної організації УТОС – інвалідам першої та другої груп зору, продовжено право на пільги по оплаті за житлово-комунальні послуги в розмірі 25%.

Окремим рішенням міської ради затверджено програми місцевого значення. Зокрема, «Здоров’я нації», «Фінансування медикаментозного забезпечення інвалідів війни та інших категорій, що мають право на безоплатне та пільгове отримання медикаментів у разі амбулаторного лікування», «забезпечення хворих цукровим діабетом інсуліном на 2012 рік», «Забезпечення лікування хворих, що потребують програмного гемодіалізу». Затверджено ряд освітніх програм місцевого значення, Програму служби у справах дітей щодо соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності; Програму розвитку фізичної культури і спорту в Ковелі, Програму соціального захисту окремих категорій мешканців міста та інші.
Розглянуто ряд питань, що регулюють земельні відносини в місті. Прийнято відповідні рішення.

За іфнормацією kovelrada.gov.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa