Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-12-2011

Зведення будинку по вул. Ватутіна,70-б у Ковелі триває

Напередодні Нового 2012 року міський голова Олег Кіндер зустрівся із забудовниками та інвесторами будинку для молодих сімей у Ковелі по вул. Ватутіна,70-б. Представниками Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та Управління житлового будівництва звітували про виконання плану робіт. Зведення житлового будинку для молодих сімей залишається на контролі міської влади.

Міський голова Олег Кіндер уже вкотре протягом цього року зустрівся з представниками Управління житлового будівництва Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та Волинського регіонального управління цього фонду.

Як з’ясувалося, забудовниками виконано не всі заплановані на листопад – грудень роботи. Директор Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Костянтин Андрійчук запевняє, що усі заплановані роботи буде виконано на початку наступного року. За останні два місяці було утеплено фасад, встановлено вікна, двері та ліфти, закуплене інженерне обладнання.

Через відсутність потрібної суми коштів графік виконання робіт довелося змістити. У січні розпочнуться електромонтажні роботи, буде змонтовано водопостачання і каналізацію, встановлено опалення.
Нагадаємо, що ключі від своїх помешкань 30 молодих сімей (перша секція будинку) мали отримати ще у 2009 році. Терміни здачі новобудови постійно переносяться.

Представники Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву запевняють, що у другому кварталі 2012 року першу секцію будинку (І під’їзд – 30 квартир) вдасться здати в експлуатацію. Яким чином і коли буде продовжено будівництво другої та третьої секцій ще не відомо.

Міський голова занепокоєний невиконанням УЖБ зобов’язань, взятих перед інвесторами будинку по вул. Ватутіна, 70-б, які уклали договори про інвестування в будівництво житла в рамках державної програми «Житло для молоді». Олег Кіндер переконаний, що організація будівельного процесу є недостатньою, темпи будівництва просуваються досить повільно. Міська влада готова вкласти в будівництво додаткові кошти з міського бюджету, але тільки у тому випадку, якщо Управління житлового будівництва виконуватиме взяті на себе зобов’язання.

Колектив інвесторів будинку в черговий раз прийшов на зустріч із забудовником, аби почути, коли ж вони стануть новоселами? Директор Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Костянтин Андрійчук ознайомив присутніх з Постановою Кабінету Міністрів України про визнання ряду об’єктів молодіжного житлового будівництва проблемними. Серед них і будинок у Ковелі. Створено спеціальну комісію, до якої увійшов і міський голова Олег Кіндер, яка визначатиме пріоритетні добудови усіх проблемних будинків в Україні та обсяги їх фінансування. Будинок у Ковелі знаходиться на завершальній стадії, тому наше місто має усі шанси одним із перших отримати кошти на завершення будівництва.

prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa