Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
16-12-2011

Ковельчанам радять не купувати білоруських молокопродуктів

На продавців білоруської молочної «контрабанди» в м. Ковелі проводять рейди: попереджують, штрафують, вилучають товар. Причина : у продавців відсутні сертифікати якості . Сертифікати якості надаються безпосереднім постачальником продукції, а їх вони отримують в свою чергу пройшовши довгу і затратну процедуру в Торговій промисловій палаті України – логічно, що даних сертифікатів немає на молочну продукцію виробництва Білорусії. Питання – якби у Вас був вибір купити білоруське масло ( без усіляких документів) за 12 гр. і купити масло українського виробника з усім пакетом документів – протоколи відповідності,сертифікати якості, гігієнічні висновки теж за 12 гр. – щоб Ви купили?

Таке масове ввезення товару шкодить нашій економіці, але чому українські виробники в бажанні заробити, дуже швидко забувають про здоров'я кінцевого споживача? Порівняймо масло нашого українського виробництва з маслом білоруським, хоча якщо дивитися правді в очі – то справжнього масла в магазинах дуже мало – суцільні спреди ( якесь це слово «серед» дуже страшне…).

Термін придатності укрмасла (назвемо його так) від до 75 днів, смакові якості – штучні, на язиці лишається мучний присмак, так зване масло не твердіє в холодильнику – це свідчення додавання штучних стабілізаторів і вартість такого продукту від 12-16 гр. Тепер перевіряємо білоруське «Крестьянське» - полежавши в холодильнику – кришиться тоненькими скибками (це ознака натур продукту) , смак – дала на пробу своїй бабусі, а вона у відповідь – хто збивав? Чому наші виробники щедро додають в українську молокопродукцію пальмову олію ( що викликає утворення онкоклітин, розвиток безпліддя) та різні згущувачі з Ешками ( до попереднього списку в дужках додайте гастрити, алергії, отруєння та ерозії).

Інше питання – умови продажу даного товару : на газеті, на асфальті, перевернутих ящиках, сумках, або просто в руках - біля входу в залізничний вокзал цілим проспектом впевнено розмістилися продавці білоруської «контрабанди» – повикладали піраміди із сметани та згущеного молока.

Важливі також способи перевезення даного товару – адже дозволено вивозити з Республіки Білорусь тільки по 3 шт. кожного виду продукції. Хоча вивозять продукцію власними автомобілями (легше заховати більше норми), а якщо їхати поїздом (набагато дешевше виходить проїзд), то по секрету мені розказали що в жіночі штани поміщається 16 пачок сметани, попід руки добре ховати згущене молоко і т.д. Аж страшно , як далеко чи точніше - на скільки глибоко, підуть контрабандисти щоб перевезти ще більше товару….

kowel.at.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa