Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
13-12-2011

Як ковельські діти малювали своїх татусів

Днями у Центральній районній бібліотеці відбувся цікавий мистецький захід. Його організатори громадські організації «Молодіжний центр Ковель», «Найщасливіша», міський благодійний фонд «Допоможи ближньому» та інші запросили на урок малювання до 70 дітей віком від восьми до 15 років і запропонували їм пофантазувати на тему «Тато, ти мені потрібен». Адже на думку голови правління «Молодіжний центр Ковель» Олени Грицюк, кожна щаслива сім’я – це тато, мама і їх маленькі продовжувачі роду, між якими має панувати взаєморозуміння, повага та любов.

Організатори заходу забезпечили кожного маленького учасника конкурсу великим аркушем паперу, щоб було де розгулятися дитячій фантазій, мріям та бажанням, і спеціальними кольоровими олівцями – пастелями масляними, щоб кожен штрих малюнка накладався легко та ніжно.

Звичайно, що не завжди у татусів вистачає часу на виховання власної дитини, все рідше вони знаходять вільну хвилинку для дозвілля родини, адже їхні молоді голови постійно мають бути зайняті процесом заробітку грошей. Сьогоднішнє юне покоління цей життєвий нюанс уже добре усвідомило. Але бажання дитини бачити батька якомога частіше, бути з ним поряд та щохвилини відчувати його любов і турботу зрештою бере верх над життєвими перепетіями.
За роботою кожного конкурсанта було любо дивитися, але найбільше раділи за своїх чад, звісно ж, їхні батьки. Якщо матусі вже давно помічали у власних дітях здібності, скажімо, до малювання, то татусі з неприхованим подивом споглядали за мистецькою працею свого сина чи дочки.

Споглядали і дивувались. А подивитися та помилуватися справді було на що. Серед робіт учасників яскраво виділялися й роботи філософського напрямку, а окремі малюнки навіть більше нагадували полотна вже маститих умільців. Тому-то не просто довелося членам журі визначати найкращі роботи серед кращих. А поки вони думали-міркували, діти переглянули лялькову виставу «Вегетаріанець» та поспілкувалися з клоунами з клубу «Капітошка». А ще взяли участь у розіграшу призів.

Члени журі розділили юних учасників конкурсу на три вікові групи і у кожній з них визначили по троє переможців, яких нагородили подарунками. Також шестеро малюків отримали заохочувальні призи. І всі решта – набори для малювання та солодощі. Не залишились організатори заходу без уваги й батьки. Для них провели аукціон, де було продано два лота. Отримані гроші, за словами Олени Грицюк, будуть спрямовані на благодійні цілі.

prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa