Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
11-10-2011

Ковельські чиновники побалакали про зиму

У Ковелі відбулось засідання оперативного штабу з координації дій по підготовці господарства та соціальної інфраструктури міста до роботи в осінньо – зимовий період 2011 – 2012 років. Участь у ньому взяли керівники підприємств, установ та організацій, а також структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, пише сайт міськради.

Начальник відділу комунального господарства Олександр Балак поінформував присутніх про те, що міське господарство на 90% готове до зими. Тривають роботи з ремонту покрівель, благоустрою прибудинкових територій, завершується складання актів з герметизації інженерних вводів, прочищення вентиляційних каналів.

В закладах культури і спорту проведені ремонтні роботи, що були заплановані і профінансові з міського бюджету. Управлінням по газопостачанню і газифікації розроблені заходи щодо роботи підприємства в осінньо – зимовий період. Управління газового господарства готове до надання послуг і забезпечення ковельчан надійним та безперебійним газопостачанням.

Про готовність закладів освіти до зими доповів начальник управління освіти Віктор Бичковський. Він повідомив, що тривають роботи з ремонту дахів у ЗОШ №10 та НВК №11. До кінця жовтня роботи буде завершено. Він також подякував директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку за допомогу у вирішенні питань опалення і теплопостачання в навчальних закладах міста.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Василя Левчука лікувально – профілактичні заклади Ковельського МТМО також готові до роботи в осінньо – зимовий період, крім шкірно – венерологічного відділення, де ще потрібно провести ремонт газового обладнання.

Про підготовку до зими доповідали й керівники інших структурних підрозділів виконкому міської ради – відділу економічного розвитку, управління праці та соціального захисту населення, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. З окремих питань та по деяких об’єктах дані доручення щодо завершення робіт керівникам установ та організацій. У визначений термін буде завершено роботи з монтажу нової котельні та проведено випробування 200 м п теплової мережі в мікрорайоні «Сільмаш», заготовлено близько однієї тонни піску для посипання доріг і тротуарів взимку та ін.

kowel.at.ua/news/kovelski_

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa