Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-09-2011

Ковель:Військові просять місцевих жителів не ризикувати на полігоні

З приходом осінньої пори багато людей прямують до лісу - хто просто відпочити в колі родини та друзів, назбирати грибів, а хто приїжджає покращити своє матеріальне становище шляхом пошуку та збору «дармового» металу. Про це пише газета «Волинь нова».

У межах Ковельського району знаходиться Поворський авіаційний полігон. Керівництво полігона вважає своїм обов'язком повторно звернутися до волинян та нагадати про заборону та небезпеку перебування на його території. Неприпустимо збирати бомби, що не вибухнули, ракети, снаряди, запалювальні баки, вибухачі і осколки. Це дуже небезпечно для життя.

Межі полігона чітко визначені шлагбаумами і попереджувальними покажчиками з написами: «Небезпечно! Територія полігона! Проїзд і прохід суворо заборонені!».

Як повідомлялося нами раніше, на територіях колишніх та діючих полігонів України, внаслідок ігнорування заборони перебування на полігонах, збору бомб, ракет, снарядів, не припиняються випадки, коли люди одержують травми, а то й гинуть. Нагадаю, що порушники притягаються до кримінальної відповідальності.

На жаль, не всі громадяни усвідомлюють наскільки небезпечно перебувати в забороненій зоні. Як і те, що за збір та демонтування вибухонебезпечних предметів вони нестимуть відповідальність. Незважаючи на заборону та проведення роз'яснювальної роботи серед населення, на територію авіаційного полігона «Поворськ» продовжують потрапляти люди, що не мають прямого стосунку до роботи на ньому.
Так, 4 квітня 2011 року на території полігона під час пошуку металобрухту та небезпечного поводження з металевим предметом, подібним на бомбу, загинуло двоє жителів села Черемошне Ковельського району. 9 серпня 2011 року в селі Поворськ від розриву вибухонебезпечного металевого предмета загинула одна неповнолітня особа та травмована інша. На жаль, люди, що потрапили на територію полігона, звабились на дармівщину, проігнорували заборону та попереджувальні покажчики. Це й стало причиною загибелі та каліцтва.

Тож ні в якому разі не підбирайте і не розбирайте незнайомі вам речі, не приносьте їх додому, не розкладайте навколо них багаття. Це небезпечно для вас і тих, хто поруч з вами.

Командування авіаційного полігона також попереджує, що до крадіїв металу, вибухонебезпечних предметів та речовин на території авіаційного полігона «Поворськ» будуть застосовуватись рішучі заходи у відповідності до чинного законодавства України.

kowel.at.ua/news/

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa