Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-07-2011

На Ковельщині назбирали грошей до Пенсійного фонду

В управлінні Пенсійного фонду України в Ковельському районі підбито підсумки роботи за І півріччя 2011 року. Забезпечено вчасну і в повному обсязі виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 11,3 тис. пенсіонерів. Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала 67,3 млн. грн., що на 7,2 млн. грн. більше, ніж у відповідний період минулого року. Середній розмір пенсії по району становив на 01.07.2011 року 943,81 грн. Про це повідомили в управлінні Пенсійного фонду України в Ковельському районі.

Виконано завдання зі збору власних коштів Пенсійного фонду. З початку року зібрано 21 млн. грн., що складає 100,5 відсотків планового показника. Доходи мали тенденцію до зростання і, порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшились на 2,7 млн. грн. або на 14,9%. Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 22,2 млн.грн.

Фонд заробітної плати по району на підставі даних звітності до управління Пенсійного фонду на 01.07.2011 року у порівнянні з 2010 роком збільшився на 4,6 млн. грн. або 9,13% і складає 55,2 млн. грн.

Незважаючи на позитивні тенденції росту власних доходів залишається досить значним борг по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування – 629 тис. станом на 01.07.2011 р., протягом півріччя борг зменшився на 39,6 тис. грн. Разом з тим дієвий статус боргу збільшився на 43,0 тис.грн. і складає 383,7 тис.грн. – 61% від загальної суми боргу.

Борг по єдиному соціальному внеску складає 20,9 тис.грн., в тому числі по підприємствах з дієвим сиатусом 18,5 тис.грн.

Заборгованість по відшкодуванню витрат Пенсійного фонду на виплату та доставку пільгових пенсій збільшилась протягом півріччя на 103,9 тис.грн. і складає 614,6 тис. грн., в тому числі по підприємствах з дієвим статусом 450,6 тис. грн.

Найбільші боржники району ВАТ ”Голобський КХП” - 243,7 тис.грн. боргу по страхових внесках, 2,3 тис.грн. борг по єдиному внеску, ВАТ „Родючість” - 186,6 тис.грн. заборгованість по страхових внесках, 15,8 тис. грн. по єдиному внеску, Голобське ВУЖКГ – борг 125,6 тис. грн.,. СВК «Вікторія» - 22,8 тис. грн.

Спеціалістами управління вживаються всі передбачені законодавством заходи щодо зменшення обсягів боргу. Протягом півріччя до боржників застосовано 700 фінансових санкцій по страхових внесках на суму 119,1 тис.грн., притягнено до адміністративної відповідальності 22 посадових особи на суму 14,8 тис. грн..

Від заходів стягнення, проведених органами Державної виконавчої служби за матеріалами, направленими управлінням по стягненню боргів, до бюджету Фонду надійшло 89,6 тис. грн. по 36 виконавчих документах.

Питання погашення боргів розглядалось на 7 засіданнях тимчасової комісії при Ковельській райдержадміністрації по роботі з підприємствами і організаціями господарського сектору району щодо погашення заборгованості із заробітної плати, страхових внесків до державних цільових фондів.

До суду протягом 6 місяців 2011 року подано 4 позовних заяви про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах та про стягнення недоїмки зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, фінансових санкцій та пені на суму 61,6 тис.грн.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa