Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
14-12-2010

Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбулась зустріч учасників ліквідації та потерпілих з представниками з міської влади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих та померлих внаслідок аварії на ЧАЕС. 


Звертаючись до присутніх, міський голова Олег Кіндер, зауважив, що з рокам не зменшується відповідальність влади перед ліквідаторами та потерпілими внаслідок аварії. Міська влада продовжує дбати, щоб усі вони отримували належну соціальну допомогу. Варто зазначити, що в міському бюджеті щороку передбачаються кошти на спеціальну Програму підтримки громадських організацій. У Ковелі сьогодні мешкає 58 осіб учасників ліквідації І категорії, 166 - ІІ категорії, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії – 39 осіб, ІІ категорії – 24 особи. 


За 11 місяців цього року 32 дорослих, 60 дітей та 3 дітей у супроводі батьків забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування. Проводиться відшкодування коштів, витрачених на придбання ліків, зубопротезування, проводиться грошова компенсація вартості продуктів харчування за установленими нормами, а також компенсація вартості проїзду. Діють також інші виплати – щомісячна грошова допомога на дітей дошкільного та шкільного віку, дітям-інвалідам, сім’ям, які втратили годувальника, батькам померлих. 


Олег Кіндер вручив Подяки та грошові винагороди від обласної та міської влади представникам громадських організацій «Союз Чорнобиль України», Благодійного фонду «Інваліди Чорнобиля», фонду «Інваліди Чорнобиля Волині». 

Щирі слова вдячності за громадянський подвиг звучали й від голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрія Савчука. Він поділився спогадами про важкі часи 1986 року, коли ковельчанам довелось разом з іншими українцями своєю працею, своїм подвигом, ціною втрати здоров'я та життя зупинити розповсюдження аварії, локалізувати зруйнований реактор. Він також подякував міській владі за підтримку й розуміння проблем чорнобильців. 

На зустрічі були присутні представники комунальних та медичних установ міста, керівники структурних підрозділів міської ради, тож ліквідатори та потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС мали змогу поспілкуватися та отримати відповіді на запитання, що їх цікавили. Завершилась зустріч покладанням квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС у сквері Слави. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa