Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
07-12-2010

Ринок праці у січні-листопаді 2010 року

Протягом січня-листопада 2010 року Ковельський міськрайонний центр зайнятості проводив системну роботу на ринку праці міста, сприяв працевлаштуванню та професійному навчанню безробітних, співпрацював з органами влади, роботодавцями та громадськістю. 

Станом на 1 січня 2010 року на обліку в службі зайнятості перебував 861 житель міста; статус безробітного мали 854 особи; отримували допомогу по безробіттю 555 осіб. 

Загальна чисельність громадян міста Ковеля, не зайнятих трудовою діяльністю, які перебували на обліку в службі зайнятості протягом січня-листопада 2010 року, становила 4402 особи (97.2 % до відповідного періоду минулого року). Статус безробітного мали 2506 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у листопаді 2010 року становив 726 грн. 

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 2255 осіб (110.6% до відповідного періоду минулого року). З них – 296 осіб, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. На дотаційні робочі місця працевлаштовано 175 осіб, 53 безробітних отримали одноразову виплату допомоги по безробіття для зайняття підприємницькою діяльністю. 

Чисельність громадян, які проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості, становила 319 осіб (178,2% до відповідного періоду минулого року). В оплачуваних громадських роботах брала участь 581 особа (167,4% до відповідного періоду минулого року). Протягом січня-листопада 2010 року було створено 1604 нових робочих місця (98,9% до відповідного періоду минулого року). 

Станом на 1 грудня 2010 року на обліку в службі зайнятості перебуває 987 осіб. Статус безробітного мають 933 особи, з яких 680 осіб отримують допомогу по безробіттю. У базі даних служби зайнятості протягом січня-листопада поточного року налічувалось 3470 вакансій, що надійшли від 707 роботодавців. Станом на кінець листопада залишаються актуальними 132 вакансії. 

За одинадцять місяців поточного року надходження до Фонду загально-обов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від роботодавців міста становили 7980.10 тис. грн. Допомоги по безробіттю жителям міста виплачено на суму 4469,6 тис.грн.Ковельський міськрайонний центр зайнятості

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa