Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-10-2009

Вшанували учасників національно-визвольних змагань

Міський голова Сергій Кошарук відвідав учасників національно-визвольних змагань, які за станом здоров’я не мали змоги взяти участь в урочистостях з нагоди 67-ї річниці створення УПА, та вручив їм нагороди - ювілейні медалі до 100-річчя з дня народження Степана Бандери. 

Сергій Дмитрович також привітав ветеранів зі святом, поцікавився станом їхнього здоров’я, дізнався, які проблеми їх хвилюють. Керівник міста взяв до уваги всі побажання, які прозвучали під час візитів та пообіцяв сприяти їх вирішенню.
 

У культурно-просвітницькому центрі відбулись урочистості, приурочені 67-й річниці створення Української Повстанської Армії. Зі святом присутніх привітав заступник міського голови Ігор Прокопів, зазначивши, що Ковель – це місто, в якому свято шанують героїв України, борців за волю і незалежність держави. У ці дні проходить ряд заходів для молоді, присвячених саме 67-ій річниці створення УПА, Дню козацтва.

Також Ігор Ярославович вручив ювілейні медалі до 100-річчя з дня народження Степана Бандери учасникам національно-визвольних змагань. Всього у Ковелі їх отримало 14 чоловік.   
     
Про подвиг Української Повстанської Армії говорили голова Ковельської філії Союзу українок Алла Полякова, станичний Ковельської станиці ОУН-УПА Володимир Осіюк та безпосередній учасник національно-визвольних змагань Катерина Бородюк. З Покровою та 67-ою річницею створення УПА учасників свята привітала депутат міської ради Олена Клімашевська та вручила подарунки від фракції БЮТ.
   
Була підготовлена концертна програма за участю колективів навчальних закладів міста та фольклорного гурту із села Колодниця. Звучали повстанські, стрілецькі пісні, як старовинні, так і сучасних авторів.   
 Захід під назвою “Правда про УПА”зібрав в стінах ЗОШ№10 представників влади, учасників національно-визвольних змагань,   їх родичів, лідерів шкільних дитячих об’єднань, педагогів.

У дискусії взяв участь і міський голова Сергій Кошарук, який поспілкувався із школярами на теми патріотизму, героїчного минулого українського народу.     

Повчальною і надзвичайно хвилюючою була розповідь Катерини Іванівни Бородюк. Вона пережила страшні випробування таборами за свої погляди та переконання. 

У рамках заходу також відбулась презентація книги Марії Хотинської «Минуле стукає у серце», в якій розповідається про події тих часів.

 
Ковельський МВК
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa