Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
11-08-2009

Міський голова відстоював тепло й гарячу воду в Києві

7 серпня відбулась робоча зустріч Ковельського міського голови Сергія Кошарука з заступником директора з питань газопостачання та розрахунків ДК "Газ України" Михайлом Заславським.

Головною темою зустрічі стало питання реструктуризації заборгованості КП "Ковельтепло" перед ДК "Газ України" за спожитий газ. Згідно розрахунків ДК "Газ України" сума заборгованості становить на початок серпня цього року становила 6,499 млн. гривень.

ПТМ "Ковельтепло" оформлені договори на проведення взаєморозрахунків по різниці в тарифах на теплову енергію (відповідно до Постанови КМ України №193 від 05.03.09) на суму 1024,2 тис.грн. Також готуються до проведення розрахунки згідно Постанови КМУ №553 (Міноборони) на суму 117,9 тис.грн., та ПМТ "Ковельтепло" має різницю в тарифах на теплову енергію відповідно до цін по газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, а також інших суб'єктів господарювання, яка становить - 1043,1 тис.грн.

Для погашення заборгованості ПТМ "Ковельтепло" 02 липня 2009 року було підписано кредитний договір з ВАТ "Ощадний банк України" за №1088 на суму 5000 тис.грн. відповідно до Постанови КМУ №644 від 22.06.09. Договори знаходяться у головному офісі ВАТ "Ощадний банк України". Але донині обіцяні урядом кошти не надійшли.

На думку Ковельського міського голови відчутна частина заборгованості формується щоразу боргами держави перед "Ковельтеплом" (пільги і субсидії та різниця в тарифах), які закриваються згідно відповідної процедури, що триває певний час. Суттєві негаразди в сфері теплопостачання пов'язані з практикою підняття ціни на газ посеред бюджетного року без відповідних дотацій з державного бюджету, неможливістю швидко переглядати тарифи та заборгованістю населення перед теплопостачальними організаціями.

До цього часу не вирішено питання забезпечення енергоносіями бюджетної сфери
(освіта, охорона здоров'я, культура та фізкультура, соціальний захист), адже підняття ціни на газ у лютому цього року призвело до того, що запланованих для цього на бюджетний рік коштів уже не достатньо.

Під час зустрічі досягнуто домовленості пре те, що при погашенні частини боргу (1 млн.грн.) можливо буде отримати ліміти та відновити роботу котелень, відповідно подати населенню гарячу воду.

Інформація Ковельського міськвиконкому

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa