Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
07-07-2016

На п’ять днів Ковель перетворився на столицю веслування

З 1 по 5 липня в м. Ковель пройшов Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків. У змаганнях прийняли участь 615 спортсменів з усіх куточків нашої держави. Двадцять вісім команд боролися в командному заліку за право стати переможцем чемпіонату. В  підсумку Волинська область посіла 6 командне місце.Волинь була представлена більше сорока спортсменами, - повідомили у Ковельській міській федерації каное.

В каное-двійці серед юнаків 2000-2001 рр. н. не було рівних перспективному ковельському дуету Гушинець Олександр-Семенюк Павло, які на дистанції 1000 та 500 метрів стали повноправними чемпіонами.

На дистанції 1000 метрів  та 500 м. в каное-одиночці серед юнаків 2000-2001 рр. н. Яцюк Олександр став двічі срібним призером чемпіонату.

Серед юнаків 2002-2003 рр. н. в каное-одиночці на дистанції 1000 м.  ІІІ місце виборов зовсім юний Морозюк Богдан, який покращив свій результат на дистанції 500 метрів та став срібним призером чемпіонату серед ровесників, а на дистанції 3000 метрів серед 26 учасників Богдан показав 3-ій бронзовий результат.

Ковельська каное-четвірка в складі Гочачка Влада, Гушинця Олександра, Борсука Павла та Яцюка Олександра на дистанції 500 м. стали чемпіонами України серед спортсменів старшої вікової категорії, зразу за ними фінішувала збірна четвірка Волинської області в складі якої було два спортсмени з Ковеля, а саме Гузь Андрій та Перевознюк Едуард, вони стали срібними призерами чемпіонату.

На дистанції 1000 м. каное-четвірка Гочачко В., Борсук П, Перевознюк Е. та Гузь А. – виборює бронзові нагороди чемпіонату серед юнаків 2000-01 рр. н..

Ще один вихованець ковельського веслування Змієвський  Василь в складі збірної каное-четвірки серед юнаків молодшої вікової групи став бронзовим призером змагань.

Серед дівчат в каное-двійці срібними призерами чемпіонату став дует Проніна Марія та Калитюк Анастасія.

Ковельська міська федерація каное висловлює щиру вдячність за підтримку в підготовці і організації щодо проведення чемпіонату України: Інтернет магазину «Ямада-Авто», фірмам «Інвестор», «Юкон», «Ковель-Агро-Альянс», приватним підприємцям міста М’якоті П.І., Куніцкому І.Ф. та Шаві В.П., депутатам обласної ради Івану Євдокимивичу Смітюху, Радчуку Віктору Миколайовичу та Козаку Віктору Теодосійовичу.

Окрема вдячність всьому тренерсько-викладацькому складу який з дня в день докладає максимум зусиль щоб з маленьких, юних дітей ростити перспективних спортсменів високого класу.

 

Про - Ковель

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa