Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-03-2016

Ковель:У волинській поліції підбили підсумки атестації

«Атестацію пройшли понад 1600 співробітників Головного управління Національної поліції в області. Майже 78 відсотків (1256 осіб), які проходили атестування, відповідають займаним посадам, а понад 3 відсотки ( 50 осіб) поліцейських заслуговують на підвищення по службі. Разом з тим понад 12 відсотків (201 особа) співробітників одержали негативний висновок атестаційних комісій і підлягають звільненню з поліції через службову невідповідність.


Окрім того, підлягають переведенню на нижчу посаду ще майже 7 відсотків волинських поліцейських - 109 працівників», - повідомив основні підсумки атестації тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області Павло Мартинюк.


«За результатами атестування керівного складу підрозділів поліції області понад 23 відсотки співробітників не відповідають займаним посадам і підлягають звільненню з поліції. Зокрема, двоє заступників начальника Головного управління НП у Волинській області та два начальники структурних підрозділів ГУНП. Не відповідають займаним посадам і будуть звільненні також 11 начальників відділів і відділень поліції та їх заступників», - зазначив Павло Мартинюк.


Разом з тим він зауважив, що 55 відсотків керівників відділів і відділень поліції та їх заступників успішно пройшли атестування й відповідають займаним посадам.


Павло Мартинюк нагадав, що атестацію волинських поліцейських проводили з 22 січня цього року відповідно до статті 57 Закону України «Про Національну поліцію» і згідно з вимогами інструкції, затвердженої наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та погодженої Головою Національної поліції Хатією Деканоідзе.
 

Оцінку ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів здійснювали 6 атестаційних комісій до складу яких входили працівники департаментів центрального апарату Національної поліції України, а також представники громадськості, засобів масової інформації та правозахисних організацій. Їх склад був погоджений Головою Національної поліції України. Окрім того працювала апеляційна атестаційна комісія західного регіону, яка розглядала скарги співробітників Головного управління Національної поліції на висновки, прийнятті щодо них атестаційними комісіями. Право на апеляцію мали тільки ті співробітники, які набрали під час фахового тестування не менше 60 балів.

 

З 232 поданих скарг апеляційна комісія відхилила 161 і залишила в силі попередні висновки атестаційних комісій, а в 71 випадку змінила їх рішення і задовольнила скарги співробітників.

 

 

Про - Ковель

 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa