Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-11-2015

Понад 60 відсотків домогосподарств Ковеля вже користуються субсидіями

 Телефон «гарячої лінії» в міському управлінні праці та соціального захисту населення не встигає «охолоджуватись».

Із початком опалювального сезону до спеціалістів управління звертаються не лише із заявами про призначення субсидій, а й за роз'ясненнями щодо вже нарахованої компенсації, - йдеться у сюжеті ТЦК.

“Я не знаю, скільки мені зараз платити? Тож кажуть, що зараз кожен місяць по-іншому нараховують. Обслужили добре, ввічливо...” - каже ковельчанин Федір Шум.

Протягом минулорічного опалювального сезону на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Ковельського міськвиконкому перебували 3703 сім'ї. Відколи почали призначати субсидії за новим порядком, кількість звернень від ковельчан зросла втричі.

“Нам довели урядове завдання залучити до програми житлових субсидій 8980 домогосподарств. Це завдання ми виконали на 100 відсотків. Станом вже на вчорашню дату в нас зареєстровано з 1-го травня 2015 року за новим порядком 9323 звернення... На даний час ми охоплюємо 62,5 відсотка від загальної кількості всіх домогосподарств міста. Тобто, якщо ми в минулому говорили про 3703 сім'ї, то зараз ми говоримо майже про 12 тисяч домогосподарств, які ми обслуговуємо і надаємо субсидії”, - говорить заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Остапчук.

Спеціалісти управління провели активну роз'яснювальну роботу з населенням. Зокрема, інформація щодо нового порядку надання житлових субсидій поширювалась через “мобільні офіси” на підприємствах та в організаціях міста. Повідомлення про призначення субсидій ковельчанам розносили також листоноші “Укрпошти” та соціальні працівники управління.

“Я часто звертаюся з тим, щоб оформляти субсидії своїм підопічним. Дівчата дуже гарно обслуговують, дуже пунктуальні. Хоч нам можна і без черг, але ми стоїмо, вони видають талончики, заяви. Ми співпрацюємо... Взяла талончики. Взяла заяви. Зараз піду до своїх підопічних, заповнимо заяви і на призначений день буду оформляти їм субсидію...” - розповідає соціальний працівник Жанна Безлюдна.

В управлінні праці та соціального захисту населення ковельчанам радять уважно вивчати квитанції про оплату житлово-комунальних послуг та не зволікати із зверненнями про субсидію.

“Якщо навіть якась помилка чи похибка, якщо людина не бачить, то звичайно вона приходить до нас. І отримує повідомлення, тому що зараз щомісяця можуть бути перерахунки: у жовтні з дати початку опалювального періоду. “Субсидія надається з місяця звернення, а з початку опалювального сезону ми можемо вернутися за 2 місяці. Тобто, ті, хто звернеться до нас в листопаді, ми маємо право призначити їм субсидію з жовтня місяця. Звичайно, всі працюючі зараз приходять, коли вже отримали квитанції і зрозуміли, що вони не в змозі заплатити за послуги, виходячи із своїх доходів”, - говорить заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Остапчук.

Для отримання субсидії громадянам потрібні лише два документи — заява та декларація. До того ж, їх можна як подати особисто спеціалістам управління, так і надіслати поштою. 

 

 

 

Слово Волині

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa